стјепан хаусер

Пронајдени се 12 резултати на тема „стјепан хаусер“
Радио Милева

Лажеше дека е во брак, „плукаше“ по поранешната, а сега Стјепан Хаусер има нова девојка и тоа повторно пејачка?! (видео)

Стјепан Хаусер, половината од популарните „Ту челос“ кој се прослави со влегувањето во врска со пејачката Јелена Розга, ретко зборува...
Лице в Лице

Сексапилната пијанистка Лола Астанова пред претстојните концерти во Загреб, Белград, Софија и Скопје: „Никогаш не сум била девојка на Стјепан Хаусер“

Лола Астанова зборува за себе и својата кариера во пресрет на нејзините концерти во Загреб, Белград, Софија и Скопје, од кој првиот е...
Радио Милева

(ФОТО) Се ожени поранешниот свршеник на Јелена Розга: Ова е неговата избраничка и фотографија од венчавката!

По двегодишната бурна љубовна врска со пејачката јелена Розга, музичарот Стјепан хаусер го изговори судбоносното „Да“, се претпоставува...