споредба

Пронајдени се 10 резултати на тема „споредба“
Радио Милева

„Она или ја?“: Гавазова и Џеј Ло облечени во ист модел, па нашата фолкерка прашува на која подобро и стои (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога...
Радио Милева

По споредбата со Џенифер Лопез, Сузана Гавазова сега се спореди со Ники Минаж – На која подобро и стои? (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога...
Радио Милева

Дара – Бубамара ја споредија со нејзината позната колешка, а таа возврати: „Нејзината е силиконска, а мојата – не е!“ (ФОТО)

Дара Бубамара сè почесто ја прозиваат да ја копира познатата американска раперка Карди Би или едноставно сака да ја споредуваат со...
Радио Милева

Гавазова влезе во теретана, а фановите божем со „комплименти“: Сакајќи да ја пофали – „и го плесна“… в лице!

Сузана Гавазова по новогодишниот и божиќниот престој во Македонија, се врати во Шведска каде што живее со својот сопруг и децата. Очигледно...