сплав

Пронајдени се 6 резултати на тема „сплав“
Радио Милева

Да ја одбиеш „Жена од султана“ мора или да си геј или да си Адам: Тој тврди дека таа цела вечер го мувала на сплав, Тијана се смее и вели дека ја молел да му помогне да стане познат!? (ФОТО)

Од мноштвото потенцијални учесници во најновата шеста сезона Адам Лабунски, е единственото машко или поточно еден од двајцата македонски...
Радио Милева

„Мостот пукна и сплавот почна да тоне, па настана стампедо“: Српската пејачка раскажа за стресот кој го доживеала на белградски сплав

Пејачката Станојка Митровиќ- Чана се присети на едно непријатно искуство што го доживеала за време на настап. Имено, таа раскажа како...
Радио Милева

Ивана Стаменковиќ – Синди, атрактивната членка на некогашната женската група „Моделс“, 41-виот роденден го славеше… без гаќички! (ФОТО)

Некогашната членка на атрактивната женска група „Моделс“, аи самата топ модел Ивана Стаменковиќ – Синди, викендов го прослави 41-от...