соништа

Пронајдени се 20 резултати на тема „соништа“
Љубов и Секс

Дали сонувавте дека го изневерувате партнерот? Експерт од соништата открива што значи тоа и дали треба да се загрижите

Сонувавте дека го изневерувате партнерот и се прашувате што значи тоа? Некои веднаш се загрижени и бараат објаснување во соновникот,...
Радио Милева

Сите соништа на „малечката невеста“: Пејачката Теа Трајковска низ неколку фотографии од детството „протрча низ животот“ (ФОТО)

Македонската поп пејачка Теа Трајковска покрај талентот за музика, е вистинска убавица. Тоа несомнено многупати досега го докажала. Но,...
Радио Милева

Лепа Брена без влакна на јазикот проговори за бракот: „Боба е мажот од моите соништа, ги исполни сите мои желби“

Лепа Брена следниот месец ќе слави 28 години брак со Слободан Боба Живојиновиќ со кога има два сина, Стефан и Виктор. Брена објасни зошто...
Радио Милева

Спејко не го чека Дедо Мраз: Подобар подарок нема, ниту му треба, па затоа со него се сликаше под елката! (ФОТО)

Нова Година… Илјадници, желби, неостварени соништа, посакувани подароци… Секој од нас има по некоја неостварена желба, која посакува...