слошило

Пронајдени се 9 резултати на тема „слошило“
Радио Милева

Новиот учесник во „Задруга 5“, Давор Лазиќ, тврди дека е полубрат на Дарко Лазиќ: Пејачот запрепастен, на мајка му и се слошило кога дознала!?

Новиот учесник во претстојната сезона на најгледаното ријалити во регионот,  „Задруга 5“, Давор Лазиќ, се претстави како полубрат на...
Радио Милева

Заради неплатен долг, извршители во домот на Аца Лукас: Додека му го запленувале имотот, на пејачот му се слошило, се сомнева дека е можен инфаркт?

На фолкерот Аца Лукас итно му била укажана лекарска помош, откако му се слоши во домот. Извршители денес влегле во станот на Лукас, со...
Радио Милева

Лекарка влета во претставата да и помогне, додека актерката Слобода Миќаловиќ „умираше“ на сцената на „Народниот театар“ во Ужице (ФОТО)

Додека , а актерите околу неа навистина изгледаа загрижени и нервозни, лекарка од публиката се качи на сцената за да и помогне! Таа не...