слаткаристика

Пронајдени се 18 резултати на тема „слаткаристика“
Радио Милева

Слаткар работи турбо: На Сања Николиќ „и направи“ бебе, а знаете ли што и направи на Сузана Гавазова? (ФОТО+ВИДЕО)

Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткаристика и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на Инстаграм дека го добиле својот...
Радио Милева

Ако Тамара Михајловска во изборниот спот им ја плесна суровата реалност в лице, па збеснаа, Слаткар вистината им ја плесна во песна: Во „Распукала Шар Планина“ го опеа егзодусот на македонската младина (ВИДЕО)

Фамозниот видеоспот од изборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ во кој е содржана суровата вистина за заминувањето на младите од Македонија...
Радио Милева

Чија биографија раскажал Слаткар: „У твоето стори глеам и кажи како да ти верувам кога г*от ти е толку шеруван?“ (ВИДЕО)

Толку очекуваната и озборуваната песна или поточно видеото за не насловено  „Одисеа“ на Марко Маринковиќ  попознат како Слаткаристика,...