скриена порака

Пронајдени се 6 резултати на тема „скриена порака“
Радио Милева

Стефан Лазаров се исплаши и нему да не му го избришат јутјуб каналот, па огладне на нервна база или само сакаше да и испрати порака на свршницата: „Ти кажувам мамо, гледај и учи (идна) жено?“ (ФОТО)

Најпознатиот македонски јутјубер Стефан Лазаров  неодамна на необичен и оригинален начин ја побара раката на својата девојка Марта,...
Радио Милева

Анастасија и испрати „скриена порака“ на Луна: Ќерката на Цеца вака реши да „расчисти“ со оние кои повеќе не ги смета за пријател(к)и (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со нова порака им се обрати на своите фанови на Инстаграм, па ги разбранува социјалните мрежи со она што го напиша. Имено,...