семејно насилство

Пронајдени се 10 резултати на тема „семејно насилство“
Радио Милева

Елена Велевска подготвена на сè од непријателот: „Кога немаш аргументи го изнесуваш „валканиот веш“ од дома!

  Елена Велевска за „Естрада плус“  го даде првото интервју откако ги потврди информациите дека се разведува и преку социјалните...
Радио Милева

Луна Џогани ja откри тајната за семејното насилство: Никогаш нема да му простам на татко ми што ја тепаше мајка ми (ФОТО)

  Луна Џогани откако влезе во едно реално шоу во Србија никако да излезе од медиумите и од јавноста. Имено таа во реалното шоу пред...