самоубиство

Пронајдени се 17 резултати на тема „самоубиство“
Радио Милева

Миљана Кулиќ е непресметлива: Се лечела на психијатрија, а во неколку наврати се обидела и да се самоубие (ФОТО)

Миљана Кулиќ неодамна ја изненади јавноста со своето срамно однесување кон нејзината мајка Марија Кулиќ, кога таа на очиглед на сите...
Радио Милева

Животна драма на ангелот на „Викторија Сикрет“: Жизел Бундшен призна дека сакала да се самоубие

Една од најубавите и најбогатите манекенки во светот, Жижел Бундшен откри детали од тешкиот период од својот живот, па призна дека размислувала...
Радио Милева

Ги покажа голите гради, спречи човек да не се самоубива скокајќи од мост, се обиде како водителка, па ја снема… се до денес! (ФОТО)

Српската манекенка и модел  Катарина Вучетиќ привлече најголемо внимание како учесник во реалното шоу “Surveyor” каде ги покажа голите...