самоубиство

Пронајдени се 35 резултати на тема „самоубиство“
Радио Милева

Загубата ја уништи: Лиса Мари Присли изгледа непрепознатливо, а сега проговори и за самобиството на нејзиниот син (фото)

Лиза Мари Присли проговори за филмот за нејзиниот татко кој наскоро ќе ја доживее својата премиера, а проговори и за смртта на нејзиниот...
Радио Милева

Ова синооко девојче денес е голема актерска ѕвезда: Ја опчини публиката со својата убавина и ТВ улогите, па се обиде да се самоубие, но за среќа, не успеа (ФОТО)

Актерката е родена во 1983 година во Германија, татко и е Турчин, а нејзината мајка Германка. Актерката Мерјам Узерли сите ја сакаа додека...
Радио Милева

Бојан Маровиќ раскажа низ каква трагедија минал како дете: Татко му се самоубил, јадел бајат леб и туѓи сендвичи…! (ФОТО)

Пејачот Бојан Маровиќ презентираше непознати детали од неговиот приватен живот. Таткото на пејачот, некогашен боксерски шампион и...
Радио Милева

„Детално го имаше испланирано самоубиството“: Принцот Хари проговори за депресијата на Меган Маркл

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл во интервјуто кај Опра Винфри истакна дека за време на нејзиното живеење со кралското семејство размислувала...
Радио Милева

Се појавија детали за смртта на внукот на Елвис Присли: Си пукал во главата во тоалетот каде почина и неговиот дедо!

Неодамна, светот беше шокиран од веста дека Бенџамин Кио (27), внук на рокенрол легендата Елвис Присли, се самоубил во својата вила во...
Радио Милева

Контроверзната српска пејачка го најави своето самоубиство во живо на Инстаграм: Дуња Илиќ во бесознание итно пренесена во болница! (ФОТО)

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ, која веќе некое време живее во Италија, направи вистински метеж на социјалните мрежи, но и во медиумите...