реклами

Пронајдени се 8 резултати на тема „реклами“
Радио Милева

Мајчинството и донесе нови ангажмани на Александра Илиевска – не ја води „Брза кујна“, ама затоа е поактивна од било кога (фото)

Поминаа четири месеци откако ТВ водителката Александра Илиевска стана мајка за првпат и на свет донесе женско бебе кое го доби името...
Радио Милева

Еве колку заработуваат познатите српски ѕвезди од Инстаграм: Од 300 до 12.000 евра по објава за Кија, Луна, Карлеуша, Сека, Цеца, Анастасија, Зоранах… (ФОТО)

Познато е дека пејачите и актерите покрај основната заработка, земаат и сериозни пари од рекламирање производи на социјалните мрежи....
Радио Милева

Нина Бадриќ жртва на сајбер криминал: И го украле идентитетот, па ја злоупотребиле за да прават пари (ФОТО)

Нина Бадриќ се шокираше кога сфати дека е жртва на Интернет измама. Имено, пејачката наводно рекламирала одреден производ за слабеење,...