раскинаа

Пронајдени се 12 резултати на тема „раскинаа“
Радио Милева

„Одлучивме да се разделиме“: Познатиот хармоникаш од „Никогаш не е доцна“, Аца Софронијевиќ, ја раскина свршувачката со убавата водителка (фото)

Аца Софронијевиќ и Сања Ќулибрк ставија точка на својата љубов. Еден од омилените парови на српската јавна сцена, Александар Аца Софронијевиќ...
Радио Милева

Познатиот рапер и неговата девојка ја раскинаа двегодишната врска само 3 месеци по раѓањето на нивната ќерка

Раперот Вук Моб и неговата девојка Оливера Контар раскинаа по две години врска. По тој повод, се огласи Оливера на својот „Инстаграм“...
Радио Милева

Рада Манојловиќ и Харис заради коронавирусот раскинаа: Карантинот сите ги зближува, нив жестоко ги скара! (ФОТО)

Над врската на Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ повторно се надвија темни облаци. Како што открива изворот за „Стар“,  естрадно-љубовната...