прва песна

Пронајдени се 13 резултати на тема „прва песна“
Радио Милева

Дисквалификуваната Вања Кнежевиќ проговори за помошта која ја доби од Цеца за да сними прва песна: „Таа покажа само каков човек е“

По дисквалификација на Вања Кнежевиќ од „Ѕвездите на Гранд“, фолк ѕвездата и помага да ја сними својата прва песна. Вања не крие колку...