прв

Пронајдени се 22 резултати на тема „прв“
Радио Милева

„Една година радост“: Водителката Александра Илиевска го прослави 1-иот роденден на ќеркичката (фото)

Водителката Александра Илиевска во јануари претходната година за првпат се реалзираше во улогата на мајка. Имено, Александра и нејзиниот...
Радио Милева

Наташа Беквалац на првиот настап по пандемијата се појави во провокативно издание и изгледа брутално с*кси (фото)

Поради пандемиајта со коронавирусот која го зафати цел свет, буквално се беше стопирано, како да застана светот. Немаше настапи, патувања,...
Радио Милева

По седум месеци Дарко Лазиќ го закажа својот прв настап, а еве колку му порасна цената по сообраќајната несреќа

Дарко Лазиќ успешно оздравува од сообраќајната несреќа која се случи на 23 октомври во близина на неговиот роден крај. Меѓутоа, тој ги...