прости

Пронајдени се 9 резултати на тема „прости“
Радио Милева

Станија со секси видео и пост на благодарност се прости од „Задруга 2“: Набрекнати брадавици и длабоко врежана танга! (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ иако важеше за еден од фаворитите за победа, а многумина веќе и ја прогласија за победник на „Задруга 2“ , го освои...
Мегафон

Композиторот Сашо Ливрински се прости од својот кум, починатиот Момо Николовски: „Пеј куме таму горе, пеј, јас сигурно ќе те слушнам“

Пејачот Момо Николоски ја загуби битката со тешката болест и почина денеска. Тажната вест ја објави неговата сопруга на „Фејсбук“,...
Радио Милева

Одвоен од остатокот на семејството: Роберт, вонбрачниот син на Шабан Шаулиќ, вака се прости од својот биолошки татко (ФОТО)

Вонбрачниот син на  Шабана Шаулића сепак дојде на неговиот погреб, на Новите гробишта во Белград. Но, Роберт Шаулиќ не примил сочувство...
Радио Милева

Весна Бејби со емотивна порака се прости од Горан Стефановски: „Ќе недостасуваш најмногу…стварно нема смисла“

По кратко боледување на 66 години почина македонскиот драмски писател Горан Стефановски. Стефановски живееше во Велика Британија, во...