професорка

Пронајдени се 9 резултати на тема „професорка“
Радио Милева

Македонска турбо-фолк класика во џез варијанта: Игор Џамбазов сними спот за „култ(ивира)ната“ „Жаклина“, а познатата скопска професорка е во главна улога (ВИДЕО)

Игор Џамбазов на социјалните мрежи сподели видео од снимањето на обработката на еден стар македонски, некогаш новокомпониран фолк...
Радио Милева

Беше учесник во „Операција триумф“ со нашиот Александар Белов, потоа влезе во релано шоу, па ја ожени својата професорка: Вака денес изгледа Никола Сариќ-Сајко (ФОТО)

Никола Сариќ – Сајко се прослави со учеството во „Операција триумф“ заедно со нашиот Александар Белов во 2008 година. Уште тогаш важеше...
Радио Милева

Не знаеш која е подобра, мајката или ќерката: Во екот на наводната порно афера, Теа Таировиќ откри како изгледа мајка и (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ е тема број еден овие денови поради експлицитното видео и фотографиите од порнографската страница на кои е наводно...
Радио Милева

Барбара Ракичевиќ реди награди, а Андријана Јаневска со нејзиниот успех се пофали: Гордата професорка бриљира, талентираната ученичка фасцинира! (ФОТО+ВИДЕО)

Можеби водителството и се учи, ама пејачките се раѓаат, а ваквите тврдења се совпаднаа со она што од ќерката на некогашната ТВ водителка...
Радио Милева

Запознајте ја бугарската Барби: „Грешната Андреа“ има гигантски гради и усни и голема, неостварена желба – да биде професорка! (ФОТО)

„Чудовиштето од Лох Нес“, „Дафи Дак“ и „Силиконско плашило“ се само некои од грдите прекари, кои ги доби 22 годишната Андреа од Бургас...
Радио Милева

Пред да станат познати пејачки, работеле се’ и сешто: Од професорки и радиоводителки, до продавачки на тезга за гаќи чорапи на пазарче (ФОТО)

Пред да се прослават, пејачките од локалната сцена работеле секакви работи на најнеобични работни места кои немаат никаква врска со...