приватно

Пронајдени се 7 резултати на тема „приватно“
Радио Милева

Соседите открија како се однесува Станија приватно: „Пред ТВ екраните е фина, а во живо не знае ни добар ден да каже“

Старлетата Станија Добројевиќ има стан во Нови Сад каде е сместена кога ќе дојде од Америка, а нејзините соседи немаат убаво мислење...
Радио Милева

„Бекстејџ“ на гости кај лидерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицковски: „Како семејство ја живееме реалноста, но децата ги учиме на вистинските вредности“ (ВИДЕО)

Лидерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицковски важи за еден од најпочитуваните политичари на домашната политичка сцена. Неговата професионална...
Радио Милева

На сцена секогаш е расположена и насмеана, а соседите откриваат како Дара Бубамара се однесува приватно

Фолк пејачката Дара Бубамара покрај тоа што има стан во Нови Сад исто така поседува и стан во Белград каде што први соседи и се дипломати...
Радио Милева

Тие професионално ја распаметија Лила преку ден, а таа го „распамети“ вечерта приватно… Само не кажа кого?! (ФОТО+ВИДЕО)

Кога работиш јавна работа, особено телевизиска, опкружен си си колеги, со екипа која вршејќи си ги своите професионални обврски, всушност...