притисок

Пронајдени се 18 резултати на тема „притисок“
Радио Милева

„До каде оди вашето зло“: Снежана Ѓуришиќ не може да го издржи притисокот од медиумите и јавноста (фото)

Поради некоја причина, љубовта помеѓу Снежана Ѓуришиќ и Вања Милошевиќ е особено интересна за јавноста и медиумите, кои не престануваат...
Радио Милева

Марина Висковиќ се соблече во Дубаи: Пејачката додека позира онака разголена на песокот, ќе ви го качи притисокот (ФОТО)

Марина Висковиќ пред неколку дена замина на одмор во Дубаи, па ја искористи можнста на сите да им покаже колку е телесно надарена и со...
Радио Милева

Кија Коцкар откри дека се соочувала со здравствени проблеми, а сега има панични напади – еве дали влегува во „Задруга 6“ (фото)

Пејачката Кристина Кија Коцкар победничката на првата сезона на „Задруга“, откри дали повторно би влегла во ова реално шоу. Пред тоа,...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ го нарече кандидатот „невоспитан“: Скандал во “Ѕвездите на Гранд“, пејачката ја навреди и колешката! (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ направи вистински хаос во музичкото шоу “Ѕвездите на Гранд“ кога на еден кандидат му рекла дека е „невоспитан“,...
Радио Милева

Кога Александра Накова се дотерува за провод, крева притисок: На ваков телесен раскош, гаќичките се вишок? (ФОТО+ВИДЕО)

Откако неодамна стана сопственичка на бутик за женска гардероба, Александра Накова е постојано активна на социјалните мрежи. Со доаѓањето...