природен лек

Пронајдени се 7 резултати на тема „природен лек“
Живот и Стил

Направете природен лек против анемија – Одличен за трудници и деца и ја подобрува крвната слика за рекордно време

За време на бременоста, на жените им треба двојно повеќе железо од небремените жени. Поголемите потреби се должат на тоа што бебето треба...