посветена

Пронајдени се 7 резултати на тема „посветена“
Промотер

Андријана Јаневска со музичка посвета за загубената мајка… својата, но и сите други со – „Летај“ (ВИДЕО)

Пејачката Андријана Јаневска за крај на 2020-та година, пред само неколку дена ја промовираше песната „Летај“, чиј комплетен автор (музика,...
Радио Милева

Наташа Беквалац две и пол години е без маж: „Никој не ми предизвикал пеперутки во стомакот за да бидам, со него“

Наташа Беквалац вели дека нема момче веќе две и пол години! Пејачката е сама откако се разведе од третиот сопруг Лука Лазукиќ, кој ја...
Радио Милева

„Због једне дивне црне жене“…. Таа е прекрасната жена со црна коса од безвременскиот евергрин на Киќо Слабинац (ФОТО+ ВИДЕО)

Познатиот екс југословенски пејач, славонецот Крунослав Киќо Слабинац почина денеска, а медиуми откриваат која е жената на која пред...
Мегафон

„Вие сте шампиони“: Легендарните „Квин“ им посветија преработка на својот голем хит на здравствените работници и пациентите (ВИДЕО)

Двајцата преостанати членови на ориганлната постава на легендарните „Квин“, гитаристот Брајан Меј и тапанарот Роџер Тејлор, заедно...
Радио Милева

Бугарката Марија му посвети песна на бившиот љубовник, а во видеото глуми вистински фудбалер, кој неодоливо личи на Роналдо (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Марија го објави спотот за нејзината најнова песна „Ми недостигаш мило мое“, во која главната улога му е доверена...