поранешно момче

Пронајдени се 17 резултати на тема „поранешно момче“
Радио Милева

Ова е бившото момче на Рада Манојловиќ: Нивната врска ја чуваа во тајност, а по раскинувањето тој ја „смува“ оваа убивица која му роди ќерка (фото)

Уште од самиот почеток на нејзината кариера, Радмила Рада Манојловиќ беше интересна за јавноста и медиумите, а тоа не се менува и ден...
Радио Милева

„Сакаше да му роди деца, а тој ја остави“: Соседите на Милица Тодоровиќ открија детали за пејачката и нејзиното бившо момче

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна раскина со нејзиното момче Милиш Пауновиќ и се исели од неговиот стан. Нејзините поранешни соседи...
Радио Милева

Не може да се помири со судбината: Еден ден по погребот на српската мисица, поранешното момче се огласи со емотивна порака

По тешката борба со опасната болест, српската мисиција Дијана Милојовиќ почина во понеделникот на 33 години. Испраќањето во вечниот...
Радио Милева

„Сакав да побегнам од него“: Скопјанката Елеонора од „Задруга“ прозбори за физичкото насилство на момчето

Во новата сезона на реалното шоу „Задруга“ влезе и Македонката, Елеонора Миљковиќ. Таа ги воодушеви присутните со својата убавина,...