популарност

Пронајдени се 8 резултати на тема „популарност“
Лице в Лице

Болна исповед на главната хероина од „Романтичарот“ за тешкиот живот што го нема ни во турска серија: „Јас и сестра ми бевме физички злоставувани од нашиот татко!“ (фото)

Демет Оздемир е една од најозборуваните имиња во последниот период од турскиот шоуизнис. За 28-годишната актерка многу се зборува и преку...
Радио Милева

Горан Бреговиќ го поврзуваа со многу естрадни дами, но ова е неговата прва љубов која ја запознал во стриптиз клуб (фото)

Од моментот кога се појави во светот на музиката како тинејџер, па сè до денес, тој беше предмет на обожавање на припаднчките на понежниот...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ објави романтична фотографија, па предизвика недоумици: Во неа нешто љубовно се разбудило или пејачката глуми лудило? (ФОТО)

Марија Шерифовиќ како што е познато, својот емотивен и љубовен живот го крие од јавноста, како змија нозете. Речиси и да не можете да...
Радио Милева

Бугарската пејачка во поза како порно ѕвезда: Андреа добро знае дека секоја таква фотка, носи популарност, слава и добра заработка! (ФОТО)

Бугарската фолк дива Андреа повторно се разголе. Таа ем ги израдува ем им ја заскокотка фантазијата на своите следбеници на социјалните...
Радио Милева

Андреа е бугарската Карлеуша: Подготвена на секаква вулгарност заради популарност, без грам срам го покажа „најмилото на телото“ (ФОТО)

Андреа веќе не знае што да прави со себе од здодевност, па прави се’ и сешто заради популарност! Нешто налик на српска поп-фолк „скандал...
Радио Милева

Кога Џеј Ло ќе ги крене гаќичките нагоре, на сите им се крева: нејзе популарноста, на мажите… адреналинот (ФОТО)

Светската музичка ѕвезда се покажа себе си во уште едно жешко издание. Џенифер Лопез одново го преокупира вниманието со новата провокативна...