плива

Пронајдени се 5 резултати на тема „плива“
Радио Милева

Маленко е македонски рекордер во пливање… во брачни води: Тој „една рака“ деца, а заедно со неговата нова, петта невеста, вкупно девет!

Некогаш македонскиот машки пливачки мегаталент, велат најдобар на сите времиња,  излезе дека најмногу љуби да плива во „брачните води“. ...
Радио Милева

Камелија ви посакува добар ден, пиштол гола од домашниот базен: Бугарската фолк дива го вајаше задникот во вода!

Во време на короната, бугарската фолк дивата Камелија му се посвети на интензивно тренирање по дома. Русокосата певица објавила фотографии...