пес

Пронајдени се 6 резултати на тема „пес“
Радио Милева

Македонската ријалити ѕвезда Елеонора Миљковиќ вака се подготвува за првата брачна ноќ: „Знам дека листата на желби без мене ти е празна“ (ФОТО)

По свршувачката,  откако Елеонора Миљковиќ најпрвин беше запрoсена од своето момче Чедо, со кое се во долгогодишна љубовна врска, македонската...
Радио Милева

Игор уште во војска сфатил дека е копија на татко му, маестро Александар Џамбазов: „ЈНА, стражарот на капија, ‘брат ми’, сексот и песот“… (ФОТО)

Природно и нормално е децата да личат на своите родители. Во ред, не мора баш да се сто отсто „плукнати“ на нив, ама сепак… Барем малку…...
Радио Милева

Македонската фолкерка во необична љубовна екстаза во домашен амбиент: „Твојте бакнежи на моите бели кошули“… или каде веќе?! (ФОТО)

Македонската фолкерка Ирена Вељовска неодамна обзнани дека станала вегетеријанец. Благодарение на нејзината пријателка, нутриционистката...
Радио Милева

Додека секој втор Македонец живее како гладен Африканец, Ева Заева илјадници евра „шета на ланец“? (ФОТО)

Внуката на премиерот Зоран Заев,  или ќерката на Вице-то, ако повеќе сакате, Ева Заева не ретко знае да го привлече вниманието на јавноста....
Радио Милева

Манекенката среде фотосесија го допираше песот за половиот орган и го задоволуваше, а сопственикот реши да ја тужи (ВИДЕО)

Бикини моделот Дејана Мунира е обвинета дека сексуално го злоупотребила песот Хефа, како што тврди неговиот сопственик, Тони Тутони....