панорама

Пронајдени се 7 резултати на тема „панорама“
Радио Милева

Карлеуша мами погледи и во Дубаи: Пејачката покажа дека е прва класа, со панорама меѓу нозе од хотелската тераса! (ФОТО)

По турболентниот  период, Јелена Карлеуша реши да се тргне малку настрана од вревата и да замине на кус одмор. Изборот падна на Дубаи,...
Радио Милева

Во неможност да летува во Грција, на Миа Костова и Охрид и е море: Залез зад езерската земја со поглед… меѓу нозе (ФОТО)

Откако со развојот на мобилните телефони стана секому достапно, фотографирањето се’ повеќе и се’ почесто на сите ни станува навика....
Радио Милева

Снеже Велков на пилатес на Кокино во „телескоп поза“: Високо кренати нозе како маркери на карпите за прекрасен поглед… меѓу нив ! (ФОТО)

Рестрикциите во движењето, карантинот, изолацијата и над се полицискиот час никој не го посакува, па ни таа – македионската ТВ водителка...
Радио Милева

Љупка Митрова по теркот на регионалните и светските старлети: Заради карантинот, тенот не смее да трпи (ФОТО)

Корона пандемијата и карантинот на сите им го превртеа животот наопаку, па кој како знае и умее се снаоѓа и адаптира на новонастанатите...
Радио Милева

Љупка Митрова им го сврте грбот на Грците: Панорама на Солун од високо, со струмичка позадина, одблизу! (ФОТО)

Атрактивната  македонска модна блогерка инфлуенсерка празникот на трудот го мина рекреативно, ама не во природа туку во урбана средина....