отвори душа

Пронајдени се 5 резултати на тема „отвори душа“
Радио Милева

Агнеса Органџиева ја отвори душата за разводот и тепачката: Не сум спонзоруша… ако бев во брак за пари, тој немаше да трае 18 години (ВИДЕО)

Животот на скопјанката Агнеса Органџиева по само десет месеци е повторно на тапет. На почетокот на годинава таа се најде на насловниците...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ „отвори душа“: За несудениот свекор – таткото на Саша Ковачевиќ, градите, сексот на јавно место, психотерапијата… (ФОТО)

Милица Тодоровиќ одлучи да ја отвори душата па проговори на различни теми во програмата без влакна  на јазикот! Таа го изнесе сите валкани...
Радио Милева

Кристина Димитриевски си ја отвори душата: „Со Даниел не се мразиме, почнавме и завршивме како пријатели!“ (ВИДЕО)

Јавноста најпрвин ја запозна како манекенка, мисица, модел… Но, сепак најповеќе стана позната откако набрзина му стана девојка, па...