опасна

Пронајдени се 7 резултати на тема „опасна“
Љубов и Секс

Ја „пијат“ целата енергија и се полни со негативност: Четири типа на врски што мора да ги избегнувате по секоја цена

Поради силните емоции, понекогаш ни треба долго време да ги препознаеме токсичните односи во врската Кога емоциите ви го заматуваат...
Радио Милева

Снежана Ѓуришиќ за новите кандидати на „Ѕвездите на Гранд“: „Секогаш сум строга но фер, многумина се плашат…“ (фото)

Пејачката Снежана Ѓуришиќ не ја криеше возбудата за новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Ѓуришиќ ги прокоментирала и новите кандидати...
Радио Милева

Познатите во кампања „Го сакам градот безбеден“, само Јелена Спенџарска опасна по живот… туѓиот и својот! (ФОТО)

Републичкиот совет за безбедност во сообраќајот на патиштата (РСБСП) има нова кампања за безбедно возење и движење во градска средина...
Радио Милева

Долги нозе и мрежести чорапи и црно меѓу нив што одзема здив: Сузана Гавазова – опасна за око и за оние со слабо срце! (ВИДЕО)

Македонската фолк дива Сузана Гавазова со нова провокација. Овој пат два куси видео клипа од снимањето на спотот за песната „Опасна“,...