нова фризура

Пронајдени се 41 резултати на тема „нова фризура“
Радио Милева

Каролина Гочева новата година ја започна со нова промена – Како ви се допаѓа во вакво издание? (фото)

Нова година, нови 365 дена, нов почеток. За некои новата година значи и да се започне нешто ново, да се направи промена, да се направи “чистка“...
Радио Милева

Антониа Гиговска со нова фризура, па ги праша следбениците дали и стои кратка коса – еве што одговорија (фото)

Младата талентирана пејачка Антониа Гиговска која публиката ја препознава по нејзиното учество во регионалните музичка шоуа, успеа...
Радио Милева

Македонската пејачка како Џенифер Лопез во „Ѕвездите на Гранд“: Елена Миленковска се појави со потполна нова фризура – што ќе каже жирито?

Македонската пејачка Елена Миленковска ја напушти претходната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ поради нејзината бременост. Имено, Елена...
Радио Милева

Сандра – Африка има нова фризура и животно мото: „Девојки, подобро некој нов да ве… по прв пат, отколку бившиот по којзнае кој пат, на иста финта“! (ФОТО)

Пејачката Сандра Продановиќ. попозната под своето уметничко име Сандра – Африка неодамна го смени изгледот така што ги скрати своите...