ноне неделковска

Пронајдени се 42 резултати на тема „ноне неделковска“
Радио Милева

Ноне тргна кон локалниот угостителски локал, а заврши во затвор… поточно во неговиот ресторан!? (ВИДЕО)

Велешката морепловка, бившпта пејачка Ноне Неделковска работата ја одведе на нова егзотична дестинација – Занзибар… Еден од најфасцинантните...
Радио Милева

Не се нејзини, ама исто како да се, зашто… можеа и да бидат: На Ноне за миг и проработи мајчинскиот инстикт? (ФОТО)

Некогаш најпопуларна млада македонска пејачка, денес  најшетаната велешанка повторно е на нова егзотична дестинација. Работата на...
Радио Милева

Ноне Неделковска си ја отвори душата на Инстаграм: Екс пејачката доби брачна понуда и најави дека се враќа на сцената, ама само под еден услов – ако сними дует со овој наш пејач (ФОТО)

Нона Неделковска попозната како Ноне, некогашната многу популарна македонска поп пејачка која „преку ноќ“ ја прекина кариерата и...
Радио Милева

Ноне славеше роденден далеку од дома: Стаклена коктел пирамида од колегите и најубавите честитки од родниот Велес (ФОТО)

Македонската морепловка, екс пејачата  Ноне Неделковска одново е по белиот свет, но овој пат близу, во соседството или тука некаде…...
Радио Милева

Велешанката животот го живее со полни гради: Времето облачно, небото намуртено, ама вас „сонце ќе ве огрее“ кога ќе видите колку е секси Ноне (ВИДЕО)

Македонската „џепна венера“, некогашната поп пејачка Нона Неделковска продолжува со своите патешествија по белиот свет. Преку седум...
Радио Милева

Сама среде езеро: Ноне ги преплови сите светски мориња и океани, ама негде да најдеш како Велешко – тешко! (ВИДЕО)

Ноне Неделковска повторно се врати дома. На кус викенд или подлга пауза не знае ни самата, зашто работата на прекуокеанските крузери...
Радио Милева

Ноне со голо селфи од бањата половично ги исполни очекувањата: Замагленото огледало на „љубопитните погледи“ и покрај очекуваното им го расипа уживањето (ФОТО)

Македонската „џепна венера“, некогашната поп пејачка Нона Неделковска продолжува со своите патешествија по белиот свет. Преку седум...
Радио Милева

Ноне Неделковска кога одмара пее, но тивко само за себе, за да не го разбуди комшијата: „Сè ме промени“ (фото+видео)

Сите копнееме по нешто, по местото каде што повеќе не сме, или по нешто што веќе го немаме. Но, најчесто тоа место на кое сме оставиле личен...
Радио Милева

Ноне како Карлеуша – цел авион празен само за неа: Велешката „Палешка“ одлета во „земјата на чудата“ (ФОТО)

Нова година наближува, насекаде во светот ама не и во Македонија… Или барем така тоа изгледа, односно таква е атмосферата… Тмурна,...
Радио Милева

Прошетка или на љубовна рехабилитација во природа: На Ноне Неделковска некој и го скрши срцето или само евоцираше спомени од порано? (ФОТО)

Ноне Неделковска, македонската пејачка иако со години веќе не пее, се’ уште е подеднакво популарна и позната како некои кои се на...
Радио Милева

Ноне Неделковска славеше роденден откривајќи ја сопствената загатка за двата најважни дена во животот: Денот кога сте родени и денот кога ќе сфатите зошто сте родени (ФОТО+ВИДЕО)

Ноне Неделковска работата на брод и дружбата со колегите и пријателите од сите краеви на светот за момент ја остави, бидејќи „најшетаната...
Радио Милева

Животни лекции: Ноне влезе во светот на кучките, за подобро да ги препознае „кучките“ околу себе?! (ФОТО)

Некогашната македонска поп ѕвезда,  Нона Неделковска одново „јава“ на  океанските бранови, работејќи на големите прекуокеански крузери....