нина

Пронајдени се 10 резултати на тема „нина“
Радио Милева

Светлана и Мики Црнокрак славеа годишнина од бракот, а најубавата и најслатка честитка ја добија од „плодовите“ на нивната љубов! (ФОТО)

Сопствениците на модното студио „Црнокрак“, брачната двојка Светлана и Мики со години важат за пар кој покрај семејниот бизнис исполнет...
Радио Милева

Борко Ристовски стана татко: Нина го донесе на свет нивното синче – еве на кого личи малиот Душан! (ФОТО)

Македонскиот ракометен репрезентативен голман Борко Ристовски и неговата сопруга, убавата кумановка Николина станаа за прв пат родители....
Радио Милева

Сопругата на Борко Ристовски по теркот на светските ѕвезди: Нина објави разголено трудничко селфи пред породување! (ФОТО)

Брачната двојка Ристовски, нашиот репрезентативен ракометен голман Борко и неговата штотуку венчана соруга Нина секој ден очекуваат...
Радио Милева

Борко Ристовски стави потпис на новиот договор… овој пат доживотен: Погодете за кого потпиша македонскиот голман? (ФОТО)

Македонскиот ракометен голман и чувар на мрежата на „Барселона“ завчера повторно стави  потпис… Потпиша сосема нов договор…...
Радио Милева

Нашиот голман бранеше во чудни обувки: Во шарените патики на Борко пулсира уште едно срце… на терен! (ФОТО)

Можеби некои забележаа, можеби некои не, но, нашиот прв ракометен чувар на мрежата Борко Ристовски на ЕП во Хрватска на мечот со Словенија...