нина сеничар

Пронајдени се 21 резултати на тема „нина сеничар“
Радио Милева

Српската манекенка, водителка и актерка блесна на Оскарите: Нина Сеничар беше една од најдобро облечените во најважната холивудска вечер (ФОТО+ВИДЕО)

Српската манекенка, водителка и актерка Нина Сеничар се појави на црвениот тепих на доделувањето на Оскарите и воодушеви со својот...
Радио Милева

Нина Сеничар на црвениот ќилим: Во деколте до папок ги истури градите… Истите оние, кои неодамна се сликаше како и ги лиже коњ! (ФОТО)

Глумицата, модел и ТВ водителка Нина Сеничар  ја гради својата кариера по теркот на светските ѕвезди и често е присутна на црвениот...
Радио Милева

Катарина Радивојевиќ со тешко срце му кажа збогум на нудизмот, па ја фатија на плажа во бикини во секси друштво (ФОТО)

Катарина Радивојевиќ неодамна откри зошто донесе одлука повеќе да не посетува нудистичка плажа – открива српски Блиц. На нудистичката...
Радио Милева

Кој го гледа шоуто покрај градите на Нина Сеничар: Српската водителка дојде на емисија раскопчана до папок (ФОТО)

Во шоуто “Јас ја сакам Србија”  кое  се емитува на ТВ Прва, вводителката Нина Сенича рсе појави во  многу провокативно издание,...
Радио Милева

(ФОТО) Момчето на Нина Сеничар дојде зад сцената на ТЛЗП: Секси фустанот го запали, па не можеше да и одолее!

Вчеравечер заврши четвртата сона на шоуто ТЛЗП. Во прекрасната атмосфера, Стеван Анџелковиќ славеше победа, а вниманието на медиумите...