николина ристовска

Пронајдени се 9 резултати на тема „николина ристовска“
Радио Милева

„Биди среќен и горд на патот наречен живот“: Борко Ристовски и неговата сопруга Нина го прославија роденденот на синот на несекојдневен начин (фото)

Македонскиот ракометен голман Борко Ристовски и неговата сопруга Нина приредија неверојатна прослава по повод роденденот на нивниот...
Радио Милева

Во домот на Борко Ристовски подготовките за добредојде на бебето течат наголемо: Мама Нина е воодушевена од своето лавче Душан (фото)

Првото доаѓање на бебето во својот дом по излегувањето од породилиштето е голем ден, не само за мајката, туку и за останатите членови...
Радио Милева

По примерот на славните: Бремената сопруга на Борко Ристовски пред породување позираше по долна облека (фото)

Принцезата на ракометниот голман или попознат како министерот за одбрана, Борко Ристовски и ноговата сопруга Нина, само што не дошла...
Радио Милева

Сопругата на Борко Ритовски само што не се породила: Нина позираше во тесно фустанче со стомак до заби (фото)

Принцезата на ракометниот голман или попознат како министерот за одбрана, Борко Ристовски и ноговата сопруга Нина, само што не дошла...
Радио Милева

Борко Ристовски беше презентер на „Макфест“, но улога од зад сцената имаше и неговата бремена сопруга Нина, а еве и каква… (фото)

На изненадување на сите, ракометниот голман Борко Ристовски се појави во улога на презентер на актуелното 37-мо издание на фестивалот...