некогаш

Пронајдени се 12 резултати на тема „некогаш“
Радио Милева

Некогаш слатка русокоса сега напумпана “вештерка“: Анџела – Вештица потрошила 50.000 евра за операции, но уште не е задоволна (ФОТО)

Ангела Митковски алијас Анџела Вештица е позната белградска клаберка и танчарка, која има македонско потекло, и која е позната уште...
Радио Милева

Денешните пејачки имаат разни провокативни изданија но, постарите некогаш се фотографираа целосно голи – Брена, Гоца, Нада како млади ги покажуваа бујните гради (фото)

Српските познати пејачки имаат различни провокативни изданија, а постарите се сликаа целосно голи. Иако во тоа време беше табу да се...
Радио Милева

Вака изгледаше и се облекуваше најдобрата македонска ТВ водителка деновиве пред години: Дали Лила вакава отсекогаш била? (ФОТО)

Лила Филиповска несомнено е најдобрата и најпопуларна македонска ТВ водителка. И тоа не само денес, туку со години наназад. Повеќе од...
Радио Милева

Важи за една од најпознатите пејачки во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледаше пред 15 години – ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

4 пати се натпреваруваше во музичкото шоу. Александра Младеновиќ уште од дете сакала да биде пејачка, што и се исполни, а за тоа сведочат...
Радио Милева

На сцената е од 2004 година, но во вакво издание ретко кој ја памети: Погледнете како изгледаше Тања Савиќ како русокоса

Пејачката Тања Савиќ на музичката сцена е од 2004 година кога се појави во првата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ каде што освои трето место. Отогаш...
Радио Милева

„Ова мора да го видите“: Вака изгледаше Лила Филиповска во нејзините први водителски обиди (видео)

Лила Филиповска е една од најпознатите македонски ТВ лица, а  секој  ден може да ја гледате во најгледаното квиз шоу „Се или нешто“: Нејзините...
Радио Милева

Карлеуша денес се тужи со Цеца и се пресметува со Сека преку социјалните мрежи, а само пред некоја година еве како ги фалеше (ФОТО)

Додека таа со колешките во последно време се пресметува преку Инстаграм и Твитер и го искажува своето незадоволство, Карлеуша некогаш...