наталија

Пронајдени се 6 резултати на тема „наталија“
Радио Милева

Ова е помладата ќерка на Сузана Манчиќ: Ја споредуваат со Анџелина Џоли на која Наталија физички неодоливо потсетува (ФОТО)

Водителката, пејачка  и некогашната најпозната екс – ЈУ лото девојка Сузана Манчиќ има две ќерки: Теодора и Наталија кои ги доби со...
Радио Милева

Како Анџелина Џоли да ја родила: На помалата ќерка на Сузана Манчиќ како да и е мајка славната актерка, а не српската водителка (ФОТО)

Познатата српска ТВ водителка, пејачка и некогаш многу популарна лото девојка Сузана Манчиќ и самата кариерата ја градеше така што...