Наоми Кембел

Пронајдени се 13 резултати на тема „Наоми Кембел“
Радио Милева

Наоми Кембел и на 53 години е синоним за женска убавина, а ова е нејзината нова љубов- 16 години помлад милути милионер?! (фото)

Светски познатата манекенка и топ модел Наоми Кембел (53) наводно е во љубовна врска со филмскиот продуцент Мохамед Ал Турки (37), пренесуваат...