мелита

Пронајдени се 56 резултати на тема „мелита“
Радио Милева

Ќерката на Мелита се соблече па ги собра сите погледи на плажата, не оставајќи простор за недоумица на кого се метнала младата убавица: Барбара е дама, иста како мама (ФОТО)

Младата македонска ТВ водителка и надежна пејачка  Барбара Ракичевиќ,  помеѓу два настапи во ноќните клубови низ Македонија, реши да...
Радио Милева

Можеби сме навикнати дамите од естрадно-јавниот живот „да си вадат очи и кубат коси“, но овие две русокоси покажаа дека постојат и поинакви моменти: Мелита на Миа Костова јавно и подели комплимети! (ФОТО)

За естрадата и јавните личности воопшто, важи некаково непишано правило дека сето тоа е всушност еден голем „циркуз“ во кој подобар...
Радио Милева

Мелита во еротска долна облека во која многу тоа се наѕира и насетува, одново ги поттикна сите машки сетила на свој начин: „Слатка како шеќер, пикантна како зачин“!(ФОТО)

Најпознатата македонска трендсетерка и екс ТВ водителка Мелита Ракичевиќ одново ја заскокотка јавноста со  фотосесија, направена...
Радио Милева

Мелита со „убиствено“ предупредување до додворувачите на ќерка и Барбара: „Биди зет ко мед… or be dead“ (ФОТО)

Македонската екс – ТВ водителка и позната скопска трендсетерка Мелита Ракичевиќ во многу нешта се декларира за елита. Не само заради...
Радио Милева

Мелита е убавица со „различни лица“, ама и дефинитивно „луда“: Впрочем, денес кој не полуди, тој не е нормален? (ВИДЕО)

Некогаш познатата и мошне популарна ТВ водителка, денес уште попозната трендсетерка Мелита Ракичевиќ не престанува да биде во фокусот...
Радио Милева

„Во сенка“ на сопственото совршенство: Мелита во себе носи сексапил и еротика, но Барбара зрачи со малку поинаква „естетска егзотика“! (ФОТО)

Мајка и ќерка на летен одмор. Бивша и сегаш на ТВ водителка, едната добро познат лик и трендсетерка, другата ново лице, пејачка која допрва...
Радио Милева

Мелита – топлес, ама не на плажа, туку во шумичка: На екс-водителката и ѕирна мачето додека ја следеа две сенки и безброј „влажни погледи“ (ФОТО)

Жешко лето, епа што, ако е жешко не е лав и нема од што да имаш страв, соблечи се слободно, за да ти биде попријатно… И на тебе, и на околината!...
Радио Милева

Мелита го распосла сексапилот во автомобилот: Може звучи нефер, ама во однос на неа, Сораја и Станија „возат во лер“! (ФОТО)

Селфито и фотографиите за некогашната македонска ТВ водителка Мелита Ракичевиќ станаа добро утро. Штом ги отворите социјалните мрежи...