маски

Пронајдени се 14 резултати на тема „маски“
Радио Милева

Петар Нечовски слави слава по протокол: Пејачот кон попот со должно внимание, ама на пропишано растојание (ФОТО)

Пред новогодишните празници  за православните верници започнува периодот на големите слави… Всушност нив ги има речиси преку цела...
Промотер

„Hurricane“ со заштитни маски на лицето го претставија видеото за „Roll The Dice“, посветено на светската борба со коронавирусот (ВИДЕО)

Несудените годинешни евровизиски претставнички на Србија, женското вокално трио „Hurricane“  го претстави видеото за „Roll The Dice“. Членките...
Радио Милева

Ана Николиќ уплашена од коронавирусот: Пејачката купила маска од 200 евра, а размислува и да ги откаже настапите

Пејачката Ана Николиќ на сите настапи оди со хирушка маска бидејќи се плаши од вирусот кој владее во светот. Екипата на „Папарацо лов“...