маникир

Пронајдени се 13 резултати на тема „маникир“
Радио Милева

Се откажа од два факултети: Ќерката на Саша Поповиќ и Сузана ги шокираше родителите со професијата која избра да ја работи

Ќерката на Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ отсекогаш го водела животот далеку од љубопитните очи, а родителите честопати како нејзини...
Радио Милева

Снеже Велков секој ден оди да вежба, а сега првпат замина на миникир: Водителката по 20 години стави лак на ноктите – на среќата и немаше крај

Некогашната македонска водителка Снеже Велков иако не е активна на ТВ екраните, е активна на социјалните мрежи. Имено, Снеже на „Инстаграм“...
Радио Милева

Фолкерката беше на фризер, педикир, и маникир, а можеби требаше… и на шнајдер: Ирена Спасовска има дупче на незгодно место… одзади? (ФОТО)

Дамите, барем оние вистинските секогаш мора да бидат уредни, дотерани, стокмени, средени… Секако во зависност од приликата, но сепак....
Радио Милева

Сузана Гавазова сакаше да се пофали со новите нокти, па покажувајќи ги, несакајќи покажа и нешто друго (ФОТО)

Струмичката фолкерка е оддамна позната и посвојот добар глас, а особено по кршниот стас. Дека Гавазова има рамна снага, долги нозе, бујни...