лек

Пронајдени се 29 резултати на тема „лек“
Живот и Стил

Ги убива клетките на ракот, ја подобрува крвната слика и го чисти црниот дроб: Една шака од ова овошје го лекува целото тело

Поради своите нутритивни вредности и комплексни состојки, капините имаат одлично влијание врз здравјето на срцето, метаболизмот и...
Радио Милева

Додека светот бара вакцина, пејачката Сани Гроздановска го најде лекот за корона, па упати апел до надлежните да ја послушаат (ФОТО)

Пандемијата на коронавирусот не уништи… Не запусти, на секое поле… Здравствено, физички, психички, социјално, економски… Не...