лаги

Пронајдени се 20 резултати на тема „лаги“
Љубов и Секс

Осум најчести машки лаги во кои ќе поверува дури и најпаметната жена: Размислете добро следниот пат кога ќе ги слушнете овие зборови

Кога сме лудо заљубени, обично е тешко да размислуваме рационално, па затоа жените често веруваат во сите лаги што мажите ги кажуваат. Презафатен...
Радио Милева

Миа Костова и Јоци одново со право „ги заплескаа“ оние од власта: Осамнаа срамни билборди „ЗА“ и „КОНТРА“ вакцинацијата, кои ги згрозија и граѓаните и познатите (ФОТО)

Од една страна државата труби со скапи кампањи, повикувајќи на „задолжителна“ вакцинација, од друга страна бројката на заразени и...