комплекси

Пронајдени се 5 резултати на тема „комплекси“
Радио Милева

Андријана Јаневска славеше роденден и без комплекси откри колку наполни: „Сакам секоја бора да ме потсетува на дел од мојот живот“ (фото)

Роденденот е денот кој сите го чекаме цела година, а додека дуваме свеќички на роденденската торта си замислуваме желби за кои се надавеме...
Радио Милева

„Јас да се снајдам, а за друго баш ми е гајле“: Милјана Кулиќ шокираше со изјавата како ја отстранува шминката

Милјана Кулиќ уште еднаш ги заинтригира сите гледачи и учесници во реалното шоу „Задруга 4“. Во разговор со Бора, таа откри детали во...