ким катрал

Пронајдени се 10 резултати на тема „ким катрал“
Радио Милева

Саманта од „Сексот и градот“ по подолго време се појави на јавен настан, а сите се во чудо од изгледот на нејзинот лице (фото)

Американската актерка Ким Катрал го привлече вниманието и бројните љубопитни погледи појавувајќи се на церемонијата на Variety „Power of...
Радио Милева

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и...
Радио Милева

Ни С од Саманта: Актерката од популарната серија ја паметите како „мега риба“, а новите фотографии откриваат поинаква реалност! (фото)

Популарната актерка Ким Катрал, која сите ја паметат по улогата на Саманта Џоунс од серијата „Сексот и градот“, на почетокот од седмата...