камелија

Пронајдени се 21 резултати на тема „камелија“
Радио Милева

Бугарската пејачка Камелија лицемерно рече дека и е тешко да се соблече, иако со голотија направи кариера (ФОТО)

Бугарската пејачка Камелија  во едно интервју прилично лицемерно рече дека и е тешко да се соблече. Позната по разголените фотографии...
Радио Милева

Бугарската фолк ѕвезда Камелија со разголени гради од зајдисонце до мугри: Цицлестата пејачка и покрај годините турка имиџ на „жешка девојка“ (ФОТО)

Бугарската пејачка ѕвезда Камелија продолжува да ja одржува својaта кариера и покрај годините, туркајќи имиџ на  „жешка девојка“ и...
Радио Милева

Двете бугарски пејачки почнаа се’ повеќе да си личат, до непрепознатливост: „Како две капки вода“… (ФОТО)

Којa бугарска пејачка гледаме на фотографијата? Ова прашање си го поставуваат  фановите на двете познати бугарски фолк ѕвезди, по последниот...
Радио Милева

Бугарската фолкерка Камелија е ултрасекси „милфица“: Пејачката и покрај годините предизвикува и „пали“ со облините (ФОТО)

Годините летаат, но тоа не ја спречува Камелија да биде  се’ посекси и посекси. Напротив – искусната бугарска фолк дива не престанува...
Радио Милева

Бугарските фолкерки имаат ист шминкер, фризер, естетски хирург… па, Камелија и Емилија изгледаат како близначки, а не се ниту оддалеку роднини!

Фановите ја заменија Камелија со нејзината колешка Емилија, како што се случи пред извесно време, и со Преслава  и Галена. Сега сличноста...
Радио Милева

Велигденски секси поздрави од бугарските ѕвезди: Камелија со разголени гради, Гери Никол со разголен задник… (ФОТО+ВИДЕО)

Иако Велигден е еден од најголемите христијански празници, бугарските ѕвезди не знаат што е смирено и христијанското однесување –...
Радио Милева

Бугарски актер и ТВ водител објави „фотографии од нафталин“ со фолк пејачката: Камелија како „селска мома“ од некоја пустелија (ФОТО)

Бугарскиот актер Каци Вапцаров ги изненади своите обожаватели со невидени фотографии од минатото. Тој моментално се појавува како...
Радио Милева

Сексот на бугарската пејачка Камелијаи и за време на коронапандемијата и е еднакво интензивен: „Не останувам сува“! (ФОТО)

„Сексот  како и пред и за време на пандемијата беше подеднакво интензивен за мене“ – се пофали бугарската пејачка  Камелија. „Кога...
Радио Милева

Камелија и на 50 години е кралица на провокацијата: Бугарската пејачка ја сподели страста преку жешка фотографија (ФОТО)

Бугарската пејачка Камелија дефинитивно знае да како да ја заинтригира јавноста и да го задржи вниманието на себе. Кралицата на провокацијата...
Радио Милева

Бугарската пејачка Камелија со жесток еротски набој во новото видео: Гола во када и лезбејски сцени со косооката партнерка (ВИДЕО)

Ништо не  може да ја запре  блескавата кариера на бугарската фолк дива Камелија, која за своето последно видео се соблече гола во када....
Радио Милева

Камелија ви посакува добар ден, пиштол гола од домашниот базен: Бугарската фолк дива го вајаше задникот во вода!

Во време на короната, бугарската фолк дивата Камелија му се посвети на интензивно тренирање по дома. Русокосата певица објавила фотографии...
Радио Милева

Бугарската пејачка Камелија гола на кревет, со широко раширени нозе, со перниче си го затскри „најмилото“, па си упати роденденска честитка! (ФОТО)

Верна на своите принципи да се фотографира па да ги споделува своите слики  во секси пози, Камелија не го пропушти тој момент дури ни...
Радио Милева

И бугарската фолк ѕвезда Камелија не издржа долго облечена: Кој ќе би ја гледал в очи, покрај вакви гради! (ФОТО)

Бугарската фолк дива Камелија повторно го привлече вниманието на своите обожаватели постирајќи фотографија со нов имиџ, во стилот...