извини

Пронајдени се 9 резултати на тема „извини“
Ништо лично

Васил Гарванлиев се обиде „да се извади од калта“, па реши да се извини: Заталкана душа или лош глумец? (ВИДЕО)

Васил Гарванлиев преку ВИДЕО јавно се извини за најблагоречено „недоразбирањата“ што настанаа изминатите денови откако во неговиот...
Радио Милева

Кристијан ја молел Станија да го промени исказот и да не го тужи, а тој јавно да и се извини: Пресврт или само голема лага и претстава за народ? (ФОТО)

Како што јавуваат српските медиуми, Кристијан Голубовиќ, преку посредник, и предложил на Станија Добројевиќ да ја повлече изјавата...
Ништо лично

Венко Филипче жестоко ги навреди музичарите: „Нека протестираат пред инфективна, пред оние што најверојатно се заразиле на нивните настапи и свадби“!

Реакциите на новите одлуки на владата по препорака на Комисијата за заразни болести за нови мерки за заштита од ковид-19, кои овој пат...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ сериозно се закани: „Ако Станија не ми се извини што ми ги навреди децата, ќе ја убијам, па ја лежел и 40 години“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ изјави дека ќе ја убие Станија Добројевиќ ако таа искрено не му се извини за спомнувањето на неговото дете. „Навикнат...
Радио Милева

Карла Бруни се исмеваше со коронавирусот, па откако медиумите ја „распнаа“, „си ја свитка опашката“ и се извини (ВИДЕО)

Бившата манекенка Карла Бруни (52), сопруга на поранешниот француски претседател Никола Саркози (65), ја налути јавноста со изјави за коронавирусот....
Радио Милева

Жика Јакшиќ и се извини, откако претходно ја навреди публиката: „Кој ги нема сите заби нека не се смее… да не ни го расипе кадарот“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ и се извини на публиката на снимањето на „Никогаш не е доцна“  за шегата со забите и рече дека немал намера да навреди никого! Откако...