изневерил

Пронајдени се 9 резултати на тема „изневерил“
Радио Милева

Еден мал несмотрен детал го издал Пике дека ја изневерува Шакира: Вистината се крие во фрижидерот! (ФОТО)

По сите будалаштини што се случија и сиот валкан веш кој излезе на виделина,  се чека да се види кој е следниот потег на огорчениот поранешен...
Радио Милева

Фаталната хрватска манекенка со сопругот имала „се*с во тројка“, а потоа тој ја изневерил со…маж!? (ФОТО)

Фабрицио Корона (47), поранешен партнер на хрватската манекенка Нина Мориќ (46), повторно се најде во центарот на нов скандал, откако еден...
Радио Милева

Зорица Марковиќ откри како сопругот ја изневерувал: „Јас со свекрвата вадам компир на нива, а тој да ти има ‘односи’ со келнерката!“

Пејачката Зорица Марковиќ се омажила млада, на 17-годишна возраст, а како што рече, тогашниот сопруг ја изневерил, во што неколку пати...
Радио Милева

Кија Коцкар кој стигнал, ја изневерил: Слоба пред камери, раперот Струка за роденден и годишнина од нивната врска!

Кија Коцкар и Јелена Круниќ беа добри пријателки во текот на првата сезона на реалното шоу „Задруга“, но набрзо по излегувањето од...
Радио Милева

Лепа Лукиќ се разведе од вториот сопруг кога го фати со љубовницата на нивниот брачен кревет, а тој ожени пејачка која го изневери пред камери во „Задруга 2“ (ФОТО)

Легендарната српска фолк пејачка Лепа Лукиќ се разведе нејзиниот втор сопруг кога го фати со неговата љубовница на нивниот брачен кревет,...