иван иванов

Пронајдени се 6 резултати на тема „иван иванов“
Радио Милева

Принова во семејството на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов – синот Иван и снаата Јана станаа родители: „Добредојде на овој свет, принцу“!

Синот на поранешниот претседател на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов, Иван и неговата сопруга Јана станаа за прв пат родители. Младиот...
Радио Милева

Екс претседателот Ѓорѓе Иванов ќе стане свекор: Синот Иван ја побара раката на неговата сакана, Јана (ФОТО+ВИДЕО)

Иван Иванов, синот на поранешниот претседател на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов ја побара за жена својата дологодишна девојка Јана,...
Радио Милева

Новата девојка на синот на Ѓорѓе Иванов е „топ тема“, а еве како изгледаше оваа убава спортистка во спотот на „Некст тајм“ (фото+видео)

Љубовниот живот на Иван Иванов, синот на поранешниот претседател на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов, деновиве е „топ тема“ од забавните...