игра

Пронајдени се 15 резултати на тема „игра“
Радио Милева

„Задругарките“ во шоуто на Огњен Амиџиќ: Прво им зема мерка, а потоа расните старлети добија хит задача – со задниците да дуваат балони! (ВИДЕО)

Старлетите од реалното шоу „Задруга“ беа гостинки во специјалното новогодишно издание на „Ами Џи“ шоуто на Огњен Амиџиќ. Во несекојдневни...
Радио Милева

Сека Алексиќ покажа како си игра нејзиниот син, а „хејтерите“ ја нападнаа: Пејачката со една реченица им ја затвори устата

Сека Алексиќ објави видео на кое се гледа како нејзиниот син Јаков се игра, а поради еден детаљ доби многу негативни коментари. Имено,...
Радио Милева

Дарко Спејко зборува сè најлошо за себе во „Загруга“: „Влегов во ова шоу да се фолирам поради пари!“ (видео)

Кумановецот Дарко Петковски-Спејко пред нешто повеќе од недела дена стана дел од реалното шоу „Задруга 3“ и уште еднаш одлучи да се...