хари

Пронајдени се 51 резултати на тема „хари“
Радио Милева

„Беше супер лик се додека не ја запозна Меган“: Фотографот на кралското семејство откри зошто ја прекинал соработката со Хари

Фотографот на британското кралство сега реши да проговори за некои семејни пикантерии, а посебно се осврна на принцот Хари и реши да...
Радио Милева

„Детално го имаше испланирано самоубиството“: Принцот Хари проговори за депресијата на Меган Маркл

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл во интервјуто кај Опра Винфри истакна дека за време на нејзиното живеење со кралското семејство размислувала...
Радио Милева

Надбискупот ја прекина тишината и откри дали Меган Маркл и Хари се венчале три дена пред официјалната свадба

Меган Маркл со својата изјава дека се венчала за принцот Хари три дена пред официјалната венчвка во интервјуто кај Опра Винфри го привлече...
Радио Милева

Меган Маркл во интервјуто кај Опра Винфри изјави дека со Хари се венчала три дена пред официјалната венчавка, а сега се појави доказ дека лажела!

Меган Маркл во интервјуто кај Опра Винфри шокираше со изјавата дека за Хари се венчала три дена пред официјалната венчавка која ја следеше...
Радио Милева

Србите ќе снимаат филм за британското кралско семејство: Нема да ви се верува која фолк пејачка ќе ја глуми Меган Маркл? (ФОТО)

Прашината што се крена откако Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари решија да му кажат на целиот свет зошто решија да го напуштат...
Радио Милева

Меган Маркл: „Откако станав дел од кралското семејство, повеќе не го видов својот пасош, клучеви, возачка дозвола“

Меган Маркл во интервјуто кај Опра Винфри откри дека од моментот кога се омажила за Хари и била одземена слободата. Меган изнесе шокантни...