грло

Пронајдени се 8 резултати на тема „грло“
Радио Милева

Од „Брза кујна“ јавно бараат народен лек за проблемот на водителката Сања: Фановите имаа решение, ама и куп забелешки (фото)

ТВ водителката на кулинарското шоу „Брза кујна“, Сања Савеска, гледачите секој работен ден ја следат како домаќинка на популарното...
Радио Милева

Српскиот пејач беше на чекор до смртта, откако пеејќи во живо среде емисија во уста му влета пчела и го боцна во грлото!

Откако фолк-пејачот Ибро Селмановиќ доживеа бизарна несреќа во емисијата „Шареница“, тој реши да раскаже како се случила оваа драматична...