голи гради

Пронајдени се 46 резултати на тема „голи гради“
Радио Милева

Антониа Гиговска никогаш попровокативна: Пејачката позираше без горен дел на облека, голите гради ги покри со раце (фото)

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска се прослави со учеството во регионалното музичко шоу „Пинкови  ѕвезди“ каде освои...
Радио Милева

Цицлестата убавица стана газдарица на бутик, па најде нов начин како да привлече внимание и крене галама: Александра Накова со „голи“ гради за реклама! (ВИДЕО)

Како што веќе објавивме, атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, неодамна...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ на жените им го привлече вниманието со нова фризура, а на мажите им понуди малку поинаква визура (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ се одлучи за драстична промена, а истата ја сподели со своите следбеници на Инстаграм. Имено, пејачката...
Радио Милева

Бугарската фолк ѕвезда Камелија со разголени гради од зајдисонце до мугри: Цицлестата пејачка и покрај годините турка имиџ на „жешка девојка“ (ФОТО)

Бугарската пејачка ѕвезда Камелија продолжува да ja одржува својaта кариера и покрај годините, туркајќи имиџ на  „жешка девојка“ и...
Радио Милева

Мила на прагот на зимата ја разголе интимата: Голи гради, мини танга и мрежести чорапи… еротското клипче на српската манекенка, ќе го гледате по стопати! (ВИДЕО)

Актерката, манекенка и топ модел Мила Калаѓурѓевиќ, попозната по уметничкото име Мила Кали, се снимше во повеќе од провокативно издание. Оваа...
Радио Милева

Милица Павловиќ топлес во емисија: Пејачката доби предизвик, па се соблече во „Амиџи шоу“, а голите гради ги покри со пешкир

Пејачката Милица Павловиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде зборуваше за својата улога во серијата „Пејачка“, за новите музички...
Радио Милева

Тргна „Задруга 5“, падна и првата голотија: Викторија ја отвори сезоната на голи гради во најгледното ТВ ријалити (ВИДЕО)

Новата учесничка во најгледаното регионално ријалити „Задруга 5“, Викторија Митровиќ предизвика лавина реакции уште кога за првпат...
Радио Милева

Дара – Бубамара се врати на сцената со скандалозна песна и уште поскандалозен спот: „Бебе кој те е*е“ со речиси голи гради и широко раширени нозе (ВИДЕО)

Пејачката Дара Бубамара се врати на музичката сцена по пауза од неколку месеци, која ја помина шетајќи се претежно по луксузни дестинации...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ со својот топлес сексапил го засени луксузниот автомобил: Тргна да се пофали со „лутата машина“, па со голите гради „крена прашина“ (ВИДЕО)

Откако на домашните медиуми им потврди дека ја раскинала свршувачката со Никола, со кого и доби ќеркичка пред три месеци,  Тамара Ѓуриќ...
Радио Милева

Ријалити старлетата со голи гради мами машки воздишки: Внимавајте да не „скршите врат“ гледајќи ја Мирела од „Големиот брат“ (ФОТО+ВИДЕО)

Риалити sвездата Мирела Лапановиќ  повторно успеа да  измами воздишки кај мажите. Оваа поранешна учесничка на реалното шоу „Парови“...