гол

Пронајдени се 32 резултати на тема „гол“
Радио Милева

Еротски вибрации до понежниот пол: Македонскиот победник во „Ѕвездите на Гранд“ сервира голотија за дамите (фото)

Охриѓанецот и единствен македонски победник во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Ристе Ристески, можеби не многу го гледаме...
Радио Милева

Евровизискиот победник со шокирачка честитка за Божиќ: Дамиано Давид со мачката в раце, со Дедо Мраз врз „мачорот“ (ФОТО)

Дамиано Давид, фронтменот на италијанскиот бендот „Манескин“, кој годинава победи на Евровизија, е познат по своето ексцентрично однесување...
Радио Милева

Ноле буквално „полуде“: Ова е рекацијата на Ѓоковиќ откако Србија во 90-та минута постигна гол против Португалија (ВИДЕО)

Големо изненадување направи Србија, откако како гостин славеше против Португалија со 2:1 во директната пресметка за првото место во...
Радио Милева

Бугарската фолкерка Андреа се соблече за инает на бившиот сопруг, па се сликаше со гол г*з во обилен луксуз (ФОТО)

Фолкерката Андреа по којзнае кој пат ги воодуушеви посетителите на социјалните мрежи. Сега русокосата осамна „пиштол гола“ или поточно...
Радио Милева

Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол многу добро знае кај се дава гол: Старлетата како на спортска сликовница во танга „шаховница“ (ФОТО+ВИДЕО)

Хрватската старлета и навивачка, Ивана Кнол  ја отвори сезона за сончање, како и голите фотографии во костими за капење. По неколку жешки...
Радио Милева

Познатиот холивудски актер објави фотографија на која е целосно гол, а дамите ширум светот се распаметија од позата и мускулите (фото)

Американскиот актер Чанинг Тејтум (41) објави фотографија на Инстаграм каде е целосно гол. Заводникот ги прекри гениталиите со емотикон...
Радио Милева

Навреда – причина за пцовката: Некои луѓе три дена му се заканувале на Несторовски, па најде начин како јавно да им порача дека не им се плаши! (ФОТО)

Напаѓачот на „Удинезе“ и македонската фудбалска репрезентација, Илија Несторовски го постигна својот јубилеен 10-ти гол во репрезентативниот...
Радио Милева

Саша Ковачевиќ го „запали“ Инстаграм: Гол во бањата со пешкирче спуштено до критична точка (фото)

Саша Ковачевиќ ги „запали“ социјалните мрежи со последната објава. Тој позираше целосно гол во бањата, а пешкирот го спушти се до интимата. Скоро...
Радио Милева

Британската старлета Деми Роуз ни гладна ни жедна, ама затоа одново гола по дома: Ако ти е фрижидерот празен, наполни ги барем очите (ФОТО)

Една од ретките добри страни на карантинот е таа што по дома не мораме којзнае како да се облечеме, односно можеме да се шетаме раскомотени,...
Радио Милева

Бугарите имаат свој, ама и ние имаме наш: Гол се сликал во кампања за градоначалник на Софија, зашто „политиката е порно“

Во неделата во соседна Бугарија се одржаа локалните избори. Кандидатот за градоначалник на Софија од Бугарско Национално Обединување,...